Різдвяні янголи

Зустріти різдвяно-новорічні свята разом зі своїми янголами-охоронцями запрошує дітей та дорослих освітньо-розважальний центр Харківського літературного музею «Книга».

Протягом усіх новорічно-різдвяних свят, від Уведення Марії до Храму до Тетяниного дня, гостей чекатимуть на пізнавально-святковій виставці «Різдвяні янголи».

Цікаві розмови про традиції святкування Різдва в Україні, різні історії про життя християнських святих; художні тексти, де головним героєм є янгол (янгол-охоронець, янгол-провісник, янгол‑помічник, янгол-учитель) — усе це розраховано на дітей від 4-х до 14-ти років, але й дорослим, які прийдуть разом із дітьми, теж буде не сумно.

Виставка, у назві якої вчувається дзеленчання святкових дзвоників, для багатьох відвідувачів стане гарним способом відсвяткувати свої іменини. А на святковий період їх припадає багато: Марічки і Тетяни, Андрії і Варвари, Катерини та Миколи, Ганни і Степани, Василі, Івани, Меланії та Анастасії — усіх іменинників чекатимуть з особливою радістю.

Організатори виставки пояснюють: присвячена вона буде «янголам-охоронцям» та тим святим, на чию честь називають дітей. Юним гостям розкажуть про історичний спадок їхніх імен: про життя святих, яких згадують у ці дні, їхніх реальних і вигаданих тезок — знаменитих українців та книжкових персонажів.

«День того чи іншого святого для його тезки називають “днем янгола”. Такі дні пов'язують людину з її охоронцем, — розповідає кураторка виставки Тетяна Пилипчук. — І, незалежно від того, в якій традиції виховують дитину, їй було б цікаво та корисно знати, яке життя прожив її легендарний тезко. Та й узагалі, імена — це глибока й цікава тема. Чому батьки вибирають нам ті чи інші імена? Чи впливає вибір імені на наше життя? Давайте про це поговоримо!».

Цикл іменин, який співпадає з Різдвяним, — певно, найцікавіший. «Наші предки вірили, що в ці дні, коли відбувається народження нового світу, називання-творення набуває містичного характеру. Тож ці свята — не лише веселі, але й таємничі», — розповідає завідувачка освітнього відділу Літмузею Ольга Черемська.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
08.09.2012
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites