Харків-інвентаризація

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

 Головна мета: «інвентаризувати» сучасну архітектурну середу міста Харкова – зафіксувати наявність об’єктів міської середи Харкова і оцінити їхній сучасний стан, обговорити, що слід визнати «спадщиною» Харкова і що є «безвартісним»; зрозуміти, що і як робити далі – не тільки професійній спільноті, а й пересічним громадянам, — розповідають організатори.

«Інвентаризація – це перевірка наявності матеріального та нематеріального майна та його стану шляхом зіставлення фактичних та облікових даних. Інвентаризація є інструментом фактичного контролю дотримання умов збереження й експлуатації майнових цінностей і коштів».

У форумі братимуть участь практикуючі архітектори, містобудівники, реставратори, дизайнери, художники Харкова, а також відбудеться панельна дискусія. У другій частині заходу у невимушеній обстановці відвідувачі стануть учасниками спільного експрес-дослідження.

Другие события сейчас

Настольные игры каждую пятницу
26 января, 19:00
Тренинг
26 - 28 января, 16:00
Yabloko, Lifehub
Полнокупольная видеопрограмма

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Skype: live:content.citysites