Харків-інвентаризація

 Головна мета: «інвентаризувати» сучасну архітектурну середу міста Харкова – зафіксувати наявність об’єктів міської середи Харкова і оцінити їхній сучасний стан, обговорити, що слід визнати «спадщиною» Харкова і що є «безвартісним»; зрозуміти, що і як робити далі – не тільки професійній спільноті, а й пересічним громадянам, — розповідають організатори.

«Інвентаризація – це перевірка наявності матеріального та нематеріального майна та його стану шляхом зіставлення фактичних та облікових даних. Інвентаризація є інструментом фактичного контролю дотримання умов збереження й експлуатації майнових цінностей і коштів».

У форумі братимуть участь практикуючі архітектори, містобудівники, реставратори, дизайнери, художники Харкова, а також відбудеться панельна дискусія. У другій частині заходу у невимушеній обстановці відвідувачі стануть учасниками спільного експрес-дослідження.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites