Різдвяний арт-проект

Цикл різдвяних свят в Україні є одним із найважливіших та яскравих в традиційній культурі. Релігійні різдвяні свята в повній мірі ввійшли до світського календаря, і сьогодні відбувається тісний взаємовплив традицій минулого і явищ сучасної культури.

Особливістю «Різдвяного арт-проекту» є загальне позитивне спрямування творів. Виставка дуже насичена і яскрава, різні художники, різні техніки, різні манери, але світобачення спільне. Кожен з авторів в своїх роботах намагається перетворити сіру буденність на кольорове свято.

Автори виставки пропонують глядачеві зануритись у світ художньої творчості, яка надихає і дарує святковий настрій. До експозиції увійшли роботи 24 авторів, які представили майже всі види і жанри художньої творчості: живопис, графіку, скульптуру, фотографію, авторську ляльку, декоративно-ужиткове мистецтво. На виставці гості галереї побачать уявлення сучасних художників про різдвяні традиції України. Поряд з визнаними майстрами в одній залі експонуватимуться і твори художників-аматорів, і навіть дитячі роботи.

Живописні і графічні роботи представлять художники: Олександр Вінокур, Сергій Алімов, Тетяна Балбус (м. Кременець Тернопільська область), Наталія Волянюк (м. Кременець Тернопільська область), Катерина Склярук (м. Шумськ Тернопільська область), Леонід Золотарьов, Ірина Заднепряна, Ольга Мороз, Олександр Чемоданов, Тетяна Шендрик, Тетяна Білан, Людмила Савицька, Анастасія Гавришева, Віталій Цюпик.

Фотографи Володимир Оглоблін, Валентина Білоусова та Ігор Лаптєв відобразили захопливі миттєвості зими.

Скульптура авторів Фаршида Элішаї Сайяда (Джозеф) та Олексія Постульги, авторська лялька Любові Душиної та ЯниЯнчук створять теплий настрій довгоочікуваного свята, а оригінальні лялькові персонажі Олени Акчуриної подарують кожному відвідувачу веселу посмішку.

Передчуттям дива і здійснення бажань щільно наповнена атмосфера виставки. Це чудова нагода зануритись у магію найсвітліших свят людства – Різдва і Нового року!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites