Об'єднані коханням

Запрошуємо Вас прийняти участь у соціальному проекті, головною метою якого є об’єднання нашої країни через сімейні цінності та традиції, любов до рідної України та один до одного.

1 листопада 2014 року відбудеться наймасштабніше і найяскравіше в Україні весільне гуляння під назвою «Об'єднані коханням». У цей день 24 пари, що представляють кожну із областей нашої країни, одночасно промовлять клятви у коханні та вірності та зареєструють свій шлюб.

Теперішній важкий та неспокійний стан у країні вимагає проведення саме такої акції. Що може бути кращим для об’єднання такої різної, яскравої й самобутньої країни, з неймовірною природою, великою культурною та історичною спадщиною, ніж кохання та сімейні традиції її народу? Особливо зараз, коли кожен із нас вірить у чарівну рятівну силу кохання та мріє, щоб на нашій землі панували мир та злагода. Й саме з кожної молодої пари, з кожної щасливої родини і починається наша рідна Україна та її нове, патріотичне, щасливе й безхмарне майбутнє. Ми закликаємо кожного у цей день з’єднати не тільки серця закоханих узами шлюбу, а й з’єднати коханням серця усіх жителів України від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.

«Єдина родина – Єдина країна!» - ось девіз, що об’єднує усі молоді пари, які увійдуть в історію країни не тільки як учасники наймасштабнішого соціального проекту, а й стануть відомими завдяки реєстрації в Національному Реєстрі Рекордів України.

Ми віримо в любов! Ми віримо в єдинство! Ми віримо у мир! Та запрошуємо вас повірити із нами!

Для участі у проекті необхідно пройти акредитацію. Відповідальна по цьому питанню Томах Анна.

Т. 097-322-83-96, 095-141-35-73.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites