Ти чуєш мої смолоскипи! В.Терлецький

Автор романів «Рок-н-ролл, стакан, кохання» та «Хмарочос», Валентин Терлецький представляє музично-поетичну моно-виставу «Ти чуєш мої смолоскипи!» за мотивами своєї нової збірки збірки "П`ята пора року"

Цієї весни вийшла нова поетична збірка Валентина Терлецького "П`ята пора року" (2014 рік, видавництво «Крок», Тернопіль). Вона стала третьою за рахунком у поетичному доробку автора. До збірки увійшли вірші, написані Валентином з 2007 по 2014 роки, вона складається з 6 циклів: «Весняні вірші», «Літні вірші», «Осінні вірші», «Зимові вірші», «П’ята пора року» і цикл з російськомовними поезіями «Это наше время». 

26 вресня в Арт-кафе «Агата» м. Харків о 20:00 відбудеться презентація книги у форматі моно-вистви. «…А ти чуєш мої смолоскипи, що пропалюють діри в серцях…» - саме ця фраза з вірша «Срібний вечір» найточніше передає той магічний вплив, який має на читача поетична творчість Валентина Терлецького. Вперше буде презентовано унікальний експериментальний проект, справжню музично-поетичну моно-виставу!
На сцені буде відтворено своєрідний Дім поета, до якого приходить натхнення. Валентин заспіває пісень, почитає вірші, створить музику. Глядач отримає можливість побачити, відчути, відтворити, пропустити через себе кожний рядок, кожен вірш, всі емоції - від суму до щастя, від болю до кохання, прожити все разом із автором.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites