Музейон: цікавіше, ніж просто література

30 августа - 25 ноября 2014
12:00 Суббота
Вхід вільний.
Впечатления
( 0 оценок )
Обслуживание
( 0 оценок )

Вересень – початок занять у школі. Як зробити так, аби слово «школа» не навіювало неприємних асоціацій, повʼязаних із нудьгою, повинністю, зубрінням і бажанням «злиняти» з уроків? І щоби довгі списки літератури для обовʼязкового прочитання натхненно сприймались як можливості для нових відкриттів? У цьому допоможе виставка, що відкривається в розважальноосвітньому центрі «Книга»!

Простір виставки – стилізація шкіл різних країн, що існували від античності до сучасності. На цю ідею надихнув Александрійський Музейон – антична школамузей, по суті – перший університет. У нашому «Музейоні» ви зможете навчитися аналізувати твори української та зарубіжної літератури, дізнаєтеся про різні жанри і стилі, розглянете цікаві біографії письменників та відкриєте для себе історію книги. Завітайте до Літмузею і станьте експертом з цікавого літературознавства!

Чекаємо на родини з дітьми від 10 до 14 років.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Ответственный за раздел
Евгения Сергеевна