Музейон: цікавіше, ніж просто література

Вересень – початок занять у школі. Як зробити так, аби слово «школа» не навіювало неприємних асоціацій, повʼязаних із нудьгою, повинністю, зубрінням і бажанням «злиняти» з уроків? І щоби довгі списки літератури для обовʼязкового прочитання натхненно сприймались як можливості для нових відкриттів? У цьому допоможе виставка, що відкривається в розважальноосвітньому центрі «Книга»!

Простір виставки – стилізація шкіл різних країн, що існували від античності до сучасності. На цю ідею надихнув Александрійський Музейон – антична школамузей, по суті – перший університет. У нашому «Музейоні» ви зможете навчитися аналізувати твори української та зарубіжної літератури, дізнаєтеся про різні жанри і стилі, розглянете цікаві біографії письменників та відкриєте для себе історію книги. Завітайте до Літмузею і станьте експертом з цікавого літературознавства!

Чекаємо на родини з дітьми від 10 до 14 років.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites