Скрябин

"Скрябін" презентує 25 номерний альбом. В підтримку платівки з простою назвою "25" весною 2014 відбудеться турне по стадіонах та залах України. В рамках туру відбудеться велике концертне шоу. "Скрябін" гратиме старі й нові пісні, до того ж традиційно готує купу сюрпризів для фанів – музиканти виконають треки, які ніколи не грали, або грали дуже давно. До концерту створюється й спеціальний відеоряд – цим вже займається режисер Нікіта Родчинський, який традиційно займається відеороботами групи.

На прохання власних фанів, Скрябін тримає в секреті пісні з нового альбому. Матеріал з альбому "25" вперше можна буде почути саме під час виступу. Та й саму платівку можна буде побачити і придбати саме на київському концерті. Цього вечора також заплановано представити нову книгу Андрія Кузьменко – "Я, Паштет і армія".

"Скрябін" вже 25 років на сцені, проте присвячувати концерт саме ювілею групи музиканти не прагнуть. Андрій Кузьменко: Ми не гратимемо ювілейних концертів, бо я не можу собі уявити ювілейного концерту Елтона Джона, присвяченого 50-літтю його творчості. На афіші й обкладинці альбому число "25" зібрано з фотографій фанів групи, які всі роки підтримували нас. Альбом названо саме так, бо пісні дуже різні, нереально виділити головну думку й винести в заголовок. Тому просто "25".

Тож чекаємо вас. Будуть книжкові й музичні релізи, якісне концерте шоу і чесна музика "Скрябін", що збирає повні зали вже 25 років.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites