Мені однаково, чи буду

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Літературний текст "Мені однаково, чи буду..." складають вірші поета різних років. Це поетична вистава, що віддзеркалює основні мотиви багатогранної творчості Т. Шевченка. Виставу адресовано передусім нашим молодим сучасникам. Режисер-постановник цієї мистецької акції заслужений діяч мистецтв України Степан Пасічник вважає, що громадянська і мистецька позиції Тараса Шевченка є актуальними сьогодні.

Принциповим для постановочної групи вистави було те, що її сценічна дія і персонажі позбавлені часової і соціальної конкретики.

У художній цілісності вистави відіграють роль такі її чинники, як ритміка, виразна пластика рухів і жестів акторів, побудова сценічної дії за принципом контрапункту. У музичному оформленні вистави органічно поєднуються фрагменти з творів композиторів-класиків Бетховена і Шопена з улюбленими сучасною молоддю піснями гуртів "Бандур-бенд" і "Кому вниз" на вірші Т. Шевченка.

Режисер-постановник - Степан Пасічник, засл. діяч мистецтв України.

Художник - Аліса Тодоракіна.

Світло - Володимир Мінаков, засл. працівник культури України.

Звук - Марія Голубнича .

Виставу веде помічник режисера Галина Левіна.

Тривалість вистави: 1 година.

Каса: (057)705-13-66.

  Другие события сейчас

  Отзывы и комментарии

  Написать отзыв
  Написать комментарий

  Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

  Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

  Введите email:
  Ваш e-mail не будет показываться на сайте
  или Авторизуйтесь , для написания отзыва
  Впечатления
  0/12
  Обслуживание
  0/12
  Отзыв:
  Загрузить фото:
  Выбрать

  Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

  Афиша
  Показать
  Теги
  Показать
  Ответственный за раздел
  Евгения
  Skype: live:content.citysites