Роде наш красний

Цей захід відбувається в рамках святкування 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка.

Один із найдавніших видів народного мистецтва петриківський декоративний розпис вже давно вийшов за межі Дніпропетровської області, де він зародився і розвивався як мистецтво мальованої хати.

Творчість родини Вакуленків відіграє значну роль у становленні та розвитку декоративного петриківського розпису. Кожен твір талановитого подружжя глибоко укорінено в традиціях національної школи, однак при цьому немає явного запозичення, скоріше, тут прямий діалог з попередниками і духовними вчителями, зокрема, відчутний вплив матері Тамари Вакуленко – Ганни Самарської, єдиної учениці та послідовниці знаменитої народної художниці України Катерини Білокур.

В експозиції можна побачити орнаментальні та сюжетні роботи, портрети видатних постатей у стилі петриківського розпису, які виконали Тамара і Олександр Вакуленки та їхні учні, серед яких, до речі, і донька – Олеся Вакуленко.

Завдяки педагогічній діяльності Тамари Вакуленко мистецтво петриківського розпису на Харківщині живе і продовжується в творчості учнів школи петриківського розпису, яка діє в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва. В експозиції представлено роботи випускників: Олесі Вакуленко, Кічкіної Альони, Кіріченко Оксани, Хельг Маргарити, Лісунової Маргарити, Дубровської Світлани, Шестопал Антоніни, Бондаревої Тетяни, Бондаревої Аліни, Животовської Ганни, Мельнікової Олени, Татарінової Лариси, Кускової Людмили, Тріфанової Катерини.

Під час роботи виставки відбуватиметься низка майстер-класів з петриківського розпису.

Довідки за тел.: (057) 700-35-79.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites