Ансамбль ім. Павла Вірського

Основною метою діяльності Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського є збирання, вивчення та збереження національних традицій, звичаїв та обрядів українського народу, створення на цій основі народних танців та нових хореографічних мініатюр і великих полотен із минулого та сучасного життя українців.

Павло Павлович Вірський був дуже принциповим, завжди мав свою особисту думку, творче бачення. Його танці відомі не тільки в Україну, а й в усьому світі. Він зустрічався з багатьма видатними особистостями.  Фідель Кастро, Мао Цзедун, Хо Ши Мін, Елвіс Преслі, Сальвадор Далі, Ігор Стравінський з захопленням і подивом спостерігали за майстерністю українських танцюристів.

Роботи Павла Вірського мають свій особливий танцювальний «почерк». У танцях Павла Павловича всі артисти танцюють не лише ногами, а й корпусом. Кожен рух - дуже виразне, театральне дійство. Вірський - реформатор українського танцю. Павло Павлович мав класичну хореографічну освіту. Він ставив балети в театрах Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Києва. Саме Павло Павлович Вірський вперше об'єднав класичний танець із фольклорним, і з'явився синтез високої хореографічної культури.  З зовсім іншою пластикою, в танцях з'явився характер: кожен номер немов міні-вистава. Вірський привніс в народний український танець театральне дійство. Наприклад, його «Подоляночка» або вертепний номер «Ой, під вишнею» та інші.

Початкові джерела створення ансамблю відносяться до червня 1937 року.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites