Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи

Форум націлений на розвиток міжнародної економічної інтеграції та підвищення конкурентоспроможності Харківщини, залучення інвестицій в економіку регіону, формування позитивного іміджу Харкова та Харківської області, демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних промислових кластерів регіону.

У Форумі візьмуть участь представники дипломатичних місій та іноземні делегації регіонів-партнерів Харківської області; топ-менеджмент інвестиційних фондів, керівники державних структур, що відповідають за розвиток інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні; представники фінансово-промислових груп, зацікавлених в інвестиційній діяльності в Харківській області; представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні, ініціатори інвестиційних проектів.

Одним з VIP-спікерів Форуму стане Лєшєк Бальцерович – автор програми переведення в 1989 році Польщі з принципів планової державної економіки до ринкових відносин і один з 8 членів Європейської експертної групи, створеної в 2008 році Євросоюзом, для розробки рекомендацій щодо запобігання наслідкам світової фінансової кризи.

Детальна програма і подання заявок на участь у Форумі на сайті: www.led.org.ua.

 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites