День захисту дітей

Комісія по взаємодії з ДАІ та безпеці дорожнього руху Громадської ради при ГУ МВС в Харківській області, проводить святковий концерт та лекцію для дітей з правил поведінки на дорозі під час літнього періоду.

Орієнтовна кількість запрошених — 400 дітей.

Для покращення сприйняття інформації, та заохочення малечі Громадська організація “Добра воля”, спільно з харківськими музикантами братами Дворніченко Олександром та Сергієм, планує після лекції проведення концерту симфонічної музики дітей з дитячих будинків м. Харкова та Харківської області та дітей з родин міліціонерів.

В концерті приймуть участь Молодіжний академічний симфонічний оркестр “Слобожанський” та лауреат міжнародних конкурсів Євгеній Музикант (скрипка). В програмі твори відомих класичних композиторів та теми з популярних кінофільмів і мультфільмів.

Проект спрямований на попередження дитячого травматизму на дорогах та розвиток у місті Харкові культури.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites