Illusions

Гурт "Illusions", у складі Роксолани Пахолків, Андрія Бочка та Єгора Грушина свою музику вважає неокласичним роком. Цьому визначенню цілком відповідає і інструментальний склад - відповідно: віолончель, гітара, фортепіано. Проте для того щоб хоч трохи підготуватися до їх музики цього визначення недостатньо. Найперше це емоційна музика, сповнена експресії, уяви, хвилювання. Водночас це інтелектуальна музика, і саме яскравість та емоційність дозволяє розуміти її немузиканту, звичайний слухач, далекий від знань про естетику ладів та гармоній, цілком вправно розгадає красу мелодій, бо відчує ті емоції, які в них закодовані. Цією музикою переймаєшся. І хоч не потрібно ніякої спеціальної підготовки для сприйняття музики "Illusions" - але приготуйтеся до сплесків і вибухів, до мрій і подихів, до вигуків і ніжної лірики.

Гурт пояснює свою назву - Ілюзії - різними, навіть протилежними асоціаціями. Це і ілюзії того, що могло би бути, але не сталося, чи того, чим обманюєшся, хоч насправді воно не існує, - але це й ілюзії, що виникають в романтичному чи мрійному світовиді - щоб стати бажанням і бути здійсненими, ілюзії, що одного разу примарившись, не відпускають, ведучи до майбутнього. Ілюзії - це знаки, за якими можна впізнати щось інше від буденності.

Половина композицій гурту - інструментальні, по суті це експресивні, чи ліричні, а часом і те і те, етюди для міні оркестру. А як відомо, коли з оркестром грає фортепіано - оркестр налаштовують по фортепіано. І справді, значну виражальну потужність в цих творах створює гра Єгора, котрий також виступає сольно, як композитор-виконавець фортепіанної музики. Проте не скажеш, щоб він закріпив за собою партію "першої скрипки", акценти змінюються, почуття виявляються по різному, ролі віолончелі та гітари не просто надають особливої рельєфності звучанню, без них уявити композицію неможливо. Інша половина композицій - пісні на слова Андрія. В піснях, зрозуміло, набільше уваги привертають вокал і слова, але знову слід зауважити що музика до пісень насичена та емоційна, її не сприймеш як вдалий чуттєвий фон, та й мелодії з пісень, так звані мінуси), можна слухати як інструментальні композиції, оскільки вони останнім не програють.

Отже музика "Illusions" - це музика переживань, музика почуттів.

Закажи место заранее - 755-69-47, 067-97-27-453.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites