В рамках Мистецького Марафону Екватор.

Прийняти участь у прем'єр лізі може будь-який бажаючий, реєстрація на місці, єдина умова: тексти повинні бути власного авторства.

Прем'єр ліга проводиться в один тур, з регламентом три хвилини на кожного автора. За превищеня регламенту автор штрафується, по балу за кожні десять секунд.

Учасників прем'єр ліги оцінює випадкове журі з залу за п'ятибальною системою. 

Текст повиннен бути написаний автором, переклади текстів недопускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила автор дискваліфікується.

Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах вищої і прем'єр ліги. 

Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів) за згоди слем майстра.

Переможцями вважаютья 5-10 учасників (в залежності від результатів вищої ліги) які набрали найбільшу кільксть балів. Переможці отримують візу у вищу лігу Літературного Слему.

Слем майстер за своїм бажанням має право надати одну візу у вищу лігу Літературного Слему учасникові, який не потрапив в переможці прем'єр ліги.

Учасники, які вже мають візу на вищу лігу які увійшли у список переможців, можуть передати візу одному з учасників прем'єр ліги на свій розсуд.

Реєстрація авторів буде проводитися на місці, початок реєстрації о 18:45. Реєстрація буде відкритою до закінчення вечора, але не пізніше 21:30.

Слем-майстер - Мультфільм Гагарін.