Лялька-мотанка – духовний код наших предків

Тетяна Масленникова  мама трьох чудових діток. Із появою молодшої дочки черговий раз замислилася, як же допомогти своїм діткам вирости у суспільстві споживання, як прищепити й зберегти те, що прийнято називати моральністю, духовністю, людяністю? Як вибрати іграшки, що допоможуть розвинути доброту, навчити дбайливому ставленню одне до одного, цінувати стосунки в сім'ї і з оточенням? І відповідь не забарилася  народні іграшки. Вони пройшли найсерйознішу перевірку  часом. Вони екологічні, оскільки зроблені з натуральних матеріалів (льон, шерсть, дерево), вони розвивають дрібну моторику (різні матеріали, дрібні деталі) та уяву (обличчя ляльок мінімізовані). І будь-який психолог підтвердить  кращого не знайти!

Перших ляльок майстра оцінили на розвиваючих зайняттях для малюків, куди Тетяна ходила з дочкою. І запросили навчати молодих матусь робити ляльок для своїх діток. Поступово хобі стало невід'ємною частиною життя. Тепер у Тетяни своя майстерня, де вона проводить заняття з виготовлення народної ляльки вже три роки. Під час майстер класу йдеться про звичаї предків, традиції нашого народу. Тетяна виготовляє автентичних ляльок і вважає, що дуже важливо отримувати знання з першоджерел, тому й сама їздить на семінари до майстрів, етнографів і запрошує на семінари до Харкова таких майстринь як Т. В. Громова, В. С. Бердник-Сокоринська (їм ляльок робили мами й бабусі), І. В. Агаєва (історик, етнограф), яка вивчає ляльок з початку 1990-х років і переймала їх безпосередньо у бабусь у селах. Адже кожна лялька  це частина нашої історії, історії нашого народу, що зберігає в собі образні й сюжетні факти, втрачені в інших видах народної творчості. Лялька не існує поза грою, а гра  це вивчення і навчання життю: сприйняття себе, стосункам з іншими людьми, взаємодії з навколишнім світом.

(057) 706-25-79 - замовлення екскурсій.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites