Top 20: Зірки світового графічного дизайну

Виставка робіт зірок світового графічного дизайну з колекції Міжнародної триєнале «4-й Блок».

Графічний дизайн є перетином мистецтва та комунікації i виставка плакату «Top 20: Зірки світового графічного дизайну» саме це яскраво й демонструє.

На виставці представлено плакати двадцяти всесвітньо відомих дизайнерів-графіків. Плакат є найяскравішим жанром графічного дизайну, і дивовижність та різноманіття підходів дизайнерів до нього викликає завжди велику зацікавленість.

Національні традиції, графічні школи і саме роздуми про життя, мистецтво, устрій Всесвіту – все це лягає в основу роботи справжнього сучасного дизайнера, адже він візуалізує меседжі та естетично виховує суспільство.

Виставка дає уявлення про російський концептуалізм у роботах Юрія Суркова та Володимира Чайки, французьку експресію в плакатах групи NousTravaillonsEnsemble, Алана Ле Кернека та містичних митців Др. Пеше + Мель Роз Лабораторія СССР, дивовижність образів японських дизайнерів – справжніх легенд Сігео Фукуди та Казумаси Нагаї, а також експерименти Йокоо Таданорі та яскраву палітру соціально значущих листів Такеші Акіями, роздуми про ставлення художника до громадянських обов’язків у плакатах ізраїльтянина Давіда Тартаковера, джазові імпровізації на плакатах швейцарця Ніклауса Трокслера, легкість мазків пензля та силу образів фінського митця Карі Піппо, американські типографічні ритми в плакатах Поли Шер, німецький лаконізм у роботах Лекса Древінського, поєднання слов’янських традицій з американізованим метафоричним контекстом у роботах Люби Луковой, зворушливі роздуми Фенга Чана та Жуана Мачадо про єдність людини та Всесвіту, дивовижність іранської в’язі Маджида Аббасі, український конструктивізм у плакатах Володимира Лесняка, жваві ілюстративні роботи чеха Яна Райлиха.

Роботи цих авторів є серцем колекції Міжнародної триєнале плакату «4-й Блок», майже всі названі митці – лауреати та члени журі цього відомого в світі заходу в сфері графічного дизайну.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites