Літературний Слем

Перша Прем'єр ліга Літературного слему сезону 2012-2013.
Прийняти участь у прем'єр лізі може будь-який бажаючий, реєстрація на місці, єдина умова: тексти повинні бути власного авторства.

Літературний Слем це модифікований і демократизований літературний конкурс, але яка країна така і демократія, але весело, і найголовніше п'яно!

Прем'єр ліга - це такий собі вільний мікрофон, де будь-який бажаючий має право на свої три хвилини слави з можливістю подальшого зростання.

Правила прем'єр ліги Літературного слему:

  • Прем'єр ліга проводиться в один тур, з регламентом три хвилини на кожного автора. За превищеня регламенту автор штрафується, по балу за кожні десять секунд.
  • Учасників прем'єр ліги оцінює випадкове журі з залу за п'ятибальною системою. Слем майстер (модератор) на свое бажання обирає перших п'ятьох суддів з залу, надалі відбувається ротація оцінок через кожного четвертого автора (оцінки повинні бути не ближче чотирьох метрів від попереднього судді). Всього в залі повинно бути п'ять суддів.
  • Текст повиннен бути написаний автором, переклади текстів недопускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила автор дискваліфікується.
  • Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах вищої і прем'єр ліги. За порушеня цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію.
  • Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів) за згоди слем майстра. Слем майстер має право відмовити в використанні реквізиту без поясненя причини.
  • Переможцями вважаютья 5-10 учасників (в залежності від результатів вищої ліги) які набрали найбільшу кільксть балів. Переможці отримують візу у вищу лігу Літературного Слему.
  • Слем майстер за своїм бажанням має право надати одну візу у вищу лігу Літературного Слему учасникові, який не потрапив в переможці прем'єр ліги.
  • Учасники, які вже мають візу на вищу лігу які увійшли у список переможців, можуть передати візу одному з учасників прем'єр ліги на свій розсуд.

Реєстрація авторів буде проводитися на місці, початок реєстрації о 18:45. Реєстрація буде відкритою до закінчення вечора, але не пізніше 21:30.
Слем-майстер - Мультфільм Гагарині.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites