Іще літаю уві сні

В’ячеслав Романовський народився на Донеччині 1947 року. Невдовзі батьки переїхали в Борівський район Харківщини. Там закінчив середню школу. Відвідував ізюмське літоб'єднання «Крем'янець».

Вірші почав писати зі шкільних років. По закінченні школи працював у редакції Шевченківської районної газети «Вперед» коректором і кореспондентом. Служив в армії на Семипалатинському ядерному полігоні. Вищу освіту здобув на філологічному факультеті Харківського держуніверситету (1969-1974). Працював на різних журналістських посадах у харківських газетах. Друкувався в газетах, журналах, альманахах та колективних збірниках.

Перша книжка «Одна така земля» побачила світ 1984 року. Згодом вийшли збірки лірики «Благовіст», «У дива на виду», «Князівство любові», «До квіту хризантем», «Цвіт озимини», «А я повім тобі...», «Да святится имя твое!» (в перекладах російською), «Заоскільська сторона», «...А розстані серце не хоче!», «Ваба забав».

Член Національних спілок журналістів (1980) та письменників (1997). До НСПУ рекомендували Роберт Третьяков, Юрій Стадниченко та Василь Боровий. Лауреат муніципальної премії імені Олександра Олеся (2002) та Всеукраїнської премії імені Василя Мисика (2008). Зараз очолює Творчу асоціацію літераторів «Слобожанщина». Підготував нову збірку поезій та книжку есеїв і публіцистики.

На зустрічі йтиметься про майбутні книжки В’ячеслава Романовського, прозвучать його відомі та нові вірші, виступлять колеги-поети.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites