Вболівай з найкращими

Всеукраїнський тур.

Під час якого кожен матиме змогу взяти участь у шоу. Вже сьогодні триває реєстрація волонтерів, які під керівництвом Руслани, в якості зіркового аніматора, вивчатимуть динамічні рухи та ритми, що в цілому складатимуть грандіозне шоу. Хвилі рук та футбольні кричалки, виконані волонтерами під час шоу на спеціально обладнаних трибунах прямо на сцені, а також перед нею, створюватимуть ефект масовості та будуть повністю прийнятним для їх подальшого використання на стадіонах під час матчів.

Шоу «Вболівай з найкращими» не лише об’єднає та популяризує серед українців культуру вболівання, але і визначить найактивніше місто країни. За результатом проведення туру команда міста-переможця в якості головного призу візьме участь у зйомках нового кліпу Руслани на прикладі останнього відео співачки, знятого на пісню «Давай Грай».

Паралельно із інтерактивною та масовою програмою Руслана презентує концертну програму нового музичного альбому «Ейфорія», виданого обмеженим тиражем спеціально для презентації під час туру.
Слідкуйте за новинами та графіком туру на офіційному сайті Руслани
www.ruslana.ua

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites