Поезія в метро

Наприкінці грудня 2011 року у вагонах поїздів Харківського метрополітену з’явилися афіші з віршами українських поетів.

Відтак кожен пасажир підземки у святкові дні отримав змогу прочитати різдвяні поезії Богдана-Ігоря Антонича, Богдана Лепкого, Ліни Костенко, Василя Герасим’юка та дізнатися про виставку «Різдвяне диво».

Ініціаторами проекту «Поезія в метро» були співробітники Літмузею, а його практична реалізація стала можливою за підтримки Департаменту культури Харківської міськради.

Сьогодні відбудеться презентація проекту, зокрема його першої частини – «Різдвяна поезія в метро». Харківські поети читатимуть вірші новорічної, різдвяної та просто зимової тематики.

«Різдвяне диво» об’єднає цікавих і різних авторів: Анатолія Перерву й Сергія Жадана, Віктора Бойка й Олену Рибку, Ростислава Мельникова й Сашка Середу, Ірину Євсу й Анастасію Афанасьєву, Олександру Ковальову та Катерину Каруник, Володимира Верховеня та Ігоря Зарудка, Валерію Осипову та Сергія Рожка, Люцину Хворост, Євгена Журера та Іллю Ріссенберга.

Планується також обговорення творчих перспектив, адже наразі готові до втілення проекти «Поезія про кохання в метро» (до Дня святого Валентина) та «Великодня поезія в метро».

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites