Гурт «Кiмната Гретхен» - дніпропетровське тріо, що створює музику у напрямку «ukrainian indie-rock».
Потужна гранжева енергетика й тонкий ліричний мелодизм, подекуди драматичні, а інколи - іронічні тексти - головні козирі в рукавах українських рокерів.

Їх порівнюють з «Franz Ferdinand» і ранніми «Stereophonics», а дехто вгадує знайомі інтонації Меттью Белламі та Брайана Молко.

Гості та учасники фестивалів: Мазепа Фест (Полтава, 2008), Rocks’ Львів (Львів, 2009), ДРфест (Харків, 2009), Хит Революция (Запоріжжя, 2009), Сорочинський Ярмарок (В. Сорочинці, 2010), Антигород (2011), U.Rock (Затока, Одеса), Соседний Мир (Крим, 2011).

Музична формація із загадковою назвою - алюзією на класичну історію Гете про Фауста, Мефистофеля й Маргариту-Гретхен - утворилася в «космічній столиці України» в 2006-му році.

У травні того ж року гурт «Кiмната Гретхен» (тоді ще - субпроект музикантів кількох альтернативних дніпропетровських колективів) дебютував в рідному місті, отримавши запрошення від організаторів всеукраїнського промо-туру київського гурту «Тол».

Формація «Кiмната Гретхен» сьогодні - це колектив з трьох музикантів та невеликої, проте надійної команди однодумців, котрі надають посильну допомогу щодо технічного та креативного забезпечення, організації виступів, зв'язків з громадськістю. 

«Кiмната Гретхен» - це:
Антон Маузерр Кістрін - вокал, гітари, автор пісень.
Олександр Михайлець - бас-гітара, бек-вокал.
Дмитро «LeviN» Левін - барабани, перкусії.

На сьогодні «Кiмната Гретхен» не має офіційних релізів. У 2008-му на власній домашній студії було записано 8 пісень, що увійшли до концертної програми «Віртуальна Радість».

Одна з них – «Стріляти» - була обрана для збірки «Мазепа Фесту» і видана офіційно у музичній компіляції фестивалю. Радіоверсію синглу «Павутиння» восени 2008-го було створено за участі Ростислава Чабана, музиканта культової формації «и Друг Мой Грузовик».

З 20 січня 2009 року пісня знаходиться в ротації радіостанції «Джем FM» (Київ - 95,6 FM).
У 2009 році «Кг» зняли кліп на пісню «Павутиння».  

У 2010 році формація «Кiмната Гретхен» видала фан-диск, до якого увійшли свіжі англомовні пісні про любов і ненависть, цифрові технології та загрозу нашестя телевізійних зомбі, пригоди мультперсонажів у реальному житті та пересічних героїв коміксів у віртуальному тривимірному просторі.

Окрім того, платівка містить бонуси: дві україномовні пісні «Павутиння» та «Крила», а також кліп на пісню «Павутиння».