Назва гурту не належить вокалісці, тому як на вокалі тримає оборону хлопчина в вузьких джинсах, а походить від слів "Леді", що асоціюється з вишуканістю (в їхньому випадку – фортепіано), та "Арлетт" – незвичайне для України ім’я. Тому, вишуканість і незвичайність - це "Леді Арлетт".

Гурт, що дебютував 2008 року на проекті телеканалу "1+1" під назвою "Ключ від спокуси" в компанії всім відомої фабрикантки та ведучої телеканалу "Новий" - Даші Коломієць, ховає в собі імена творчих особистостей.

Вони не тільки створюють музику для свого гурту, а й для деяких розкручених музичних проектів нашої сцени (натрудилися на півальбому гурту "Пара Нормальних" та і ректору Університету культури та мистецтв підкинули декілька композицій).

Отож, можливо той трек, що ви будете слухати наступні хвилини, піддався музі учасників гурту "Леді Арлетт". Піано рок...так вони охрестили свій стиль, де відсутня електро-гітара, але займає домінуюче місце "дружина" Елтона Джона - фортепіано. Барабанщик - Анатолій Гернаденко, що викладає уроки гри на своєму інструменті, підтримує хвилю рок-н-роллу, допоки вокаліст гурту - Олександр Коломієць, шаманить над піснями про кохання.