Для участі в Акції необхідно

Під час МакСніданку (з відкриття до 10:00) купити у будь-якому МакДональдз® або на будь-якому МкДрайв® України (крім закладу МакДональдз® за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Глінки, 2) Акційну страву:

  • будь-який сандвіч із асортименту МакСніданку (на вибір, за наявності в МакДональдз®: Подвійний Фреш МакМафін™, Фреш МакМафін™, Подвійний МакМафін™ з яйцем і котлетою зі свинини, МакМафін™ з котлетою зі свинини, МакМафін™ з яйцем і котлетою зі свинини, МакМафін™ з яйцем і сиром, МакМафін™ з яйцем і беконом, МакТост™ із сиром або Чіз Лаваш)
  • або
    порцію млинців;
  • або
    омлет (на вибір, за наявності в МакДональдз®: омлет або омлет із шинкою);
  • або
    Великий сніданок (до складу Великого сніданку входять: ніжна гаряча булочка, омлет, апетитна котлета зі свинини, Хешбраун і порція масла, меду або вашого улюбленого джему (полуничного або абрикосового). Масло, мед або джем — за додатковою ціною).

Зберегти чек, що засвідчує покупку.

Отримати у працівника МакДональдз® картку Учасника Акції з першою печаткою.

Ще тричі впродовж Акції купити акційні страви й отримати ще 3 печатки в картку Учасника Акції та чеки, що засвідчують покупки.

Зібрати 4 печатки в картці Учасника Акції та чеки, що засвідчують покупки.

Зібравши 4 печатки в картці,Учасник має заповнити всі поля анкети Учасника, що знаходиться в картці Учасника Акції.

Віддати працівникові МакДональдз® картку Учасника Акції з 4 печатками та заповненою анкетою, а також чеки, що підтверджують покупки.

Подарунки Акції

Гарантовані подарунки Акції.

Кожен Учасник Акції, віддаючи працівникові МакДональдз® картку Учасника Акції з 4 печатками та заповненою анкетою, гарантовано отримує одну порцію кави на вибір (за наявності в МакДональдз®): порцію еспресо (90 мл), американо (200 мл), капучино (190 мл) або лате (190 мл).

Головні подарунки Акції

— 3 ноутбуки (модель Acer AS5739G-664G32Mi) з ліцензійною операційною системою Windows 7, 4 ліцензійні операційні системи Windows 7.

Зовнішній вигляд подарунків може відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах.

Моделі ноутбуків можуть бути змінені на рівноцінні без попереднього повідомлення Учасників Акції.

Грошовий еквівалент подарунків Акції не виплачується.