Презентація збірки звітів шести правозахисних організацій «Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі». У презентації візьмуть участь автори видання і дослідники українських громадських організацій, що входять до складу Правозахисна Коаліція "Справедливість заради миру на Донбасі"

Учасники презентації:

• Kateryna Kotliarova, співавторка, дослідниця ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив», ветеран батальйону «Айдар»
• Simon Schlegel, редактор-упорядник зі Швейцарії, менеджер проектів ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» 

«Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі» ‒ це збірка звітів про проблеми, з якими стикається цивільне населення внаслідок збройного конфлікту на сході України. Це насамперед такі, що стали наслідком обстрілів міст, селищ та сіл, розміщення військової техніки у зонах проживання цивільного населення, та надання медичної допомоги пообіч лінії розмежування. 

До участі у презентації запрошуються громадські активісти, місцеві журналісти, ветерани АТО, переселенці з Донбасу, а також усі охочі. Усі гості презентації зможуть отримати по примірнику книги. Потрібно лише заплатити за вхід у музей. Вартість входу для дорослих – 20 грн, для студентів – 15 грн.

Презентація та видання звіту «Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі» стали можливими у рамках проекту «Уповноваження громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу», що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив(Україна) за підтримки Федерального уряду Німеччини. Окремо хочемо подякувати Харківському літературному музею за сприяння у проведенні презентації.