21-23 вересня в парку Горького відбудеться фестиваль баварської традиційної культури «Октоберфест». На святі буде представлено все багатство баварських традицій і звичаїв. У цьому році Октоберфест проходить за підтримки ТМ «Löwenbräu», «Franziskaner», «Spaten», «Hoegaarden», «Stella Artua», «Staropramen».
На час фестивалю Середньовічна площа перетвориться на територію Октоберфесту. Тут будуть встановлені великі намети з традиційними напоями та закусками. Бажаючі зможуть поласувати кренделі-Брецель, ковбасками по-нюрнбергски. У центрі площі розміститься поміст для конкурсів, тостів, застільних пісень.

Увага!
– Діти до 6 років можуть перебувати в шатрах фестивалю лише до 17:30.
– Після 18.00 діти від 6 до 16 років можуть перебувати в наметах лише в супроводі дорослих.

Всі три дні біля Головної сцени будуть проходити виступи вокальних, танцювальних колективів, наших гостей чекають тематичні конкурси та забави. Так, спеціальну святкову програму представлять групи «Dream West», «Л’юїс Керол», «24К», на Головній сцені виступлять представники Харківського товариства німців.
Гості свята зможуть взяти участь в гонках поросят, позмагатися у виборах Короля Октоберфесту, Фрау Бруст, повчитися баварським танців, пісень, тостів. Пройде змагання з випивання гуртки пінистого на швидкість. Щовечора на сцені Октоберфесту буде проходити дискотека з запальними міксами популярних хітів.