Фестиваль бразильського кіно


З 23 по 25 лютого у харківській Планеті Кіно пройде III фестиваль бразильського кіно, який організовує Почесне Консульство Федеративної Республіки Бразилія у Харкові.23 лютого о 19:00 відбудеться урочисте відкриття за участю Надзвичайного та Повоноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато та Почесного Консула Федеративної Республіки Бразилія в Харкові Сергія Куцевляка.

Фестиваль відкриє документальний фільм «Іван. Повернення додому». У 1942 році Івана Бойка вигнали з рідного села на Тернопільщині на примусові роботи до Німеччини. У 1948 році він емігрував до Бразилії і ніколи не повертався, але залишився вірним культурним традиціям своєї країни за допомогою музики. 68 років опісля, фільм документує повернення 91-річного Івана на Батьківщину, де він відвідує своїх родичів і рідне село. Візуальні та звукові образи, що виникають при читанні щоденників Івана, ретранслюють власний досвід емігрантського життя і таким чином досягають нашої власної уяви.

У другий день планується показ «Боса Нова» — фільму у ретро-стилі з надзвичано гарними пейзажами Ріо-де-Жанейро. Фільм розповідає кілька паралельних історій, герої яких знайомі між собою, але збираються разом лише у фінальних сценах.

Завершить фестиваль стрічка «Шінгу». Фільм описує історію братів Віллас-Боас, які у 1943 році вирушили у місію «Шінгу» освоєння Центральної Бразилії. Картина посіла третє місце на 14-му конкурсі глядацьких симпатій у номінації «Панорама», що проходив у рамках Берлінського кінофестивалю, а також, номінувався на найкращий фільм на фестивалі «Фільми з півдня», що відбувся в м. Осло.

Відвідування кінофестивалю безкоштовне, за запрошеннями, які можна замовити у Почесному Консульстві Федеративної Республіки Бразилія в Харкові. Показ відбуватиметься португальскою мовою, з українськими субтитрами.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Кинопоказ художественных фильмов каждую среду
English Movie Night
Кинопоказ фильма-спектакля (английский язык с украинскими субтитрами)
Кинопоказ фильма-спектакля (английский язык с украинскими субтитрами)
Кинопоказ фильма-спектакля (французский язык с украинскими субтитрами)
Кинопоказ фильма-спектакля (английский язык с украинскими субтитрами)

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites