Классическая феерия

Найвідоміші музиканти з усього світу та Молодіжний академічний симфонiчний оркестр "СЛОБОЖАНСЬКИЙ" зберуться разом на Великій сцені ХНАТОБ заради допомоги дітям!

Купуючи квитки на цей концерт, ви надаєте шанс малюкам на здорове дитинство!

Ще одна мета проекту – це надати можливість юним глядачам доторкнутися до мистецтва найвищого рівня.

СЕРЕД ГОСТЕЙ світові зірки та лауреати міжнародних конкурсів:

  • - László FENYŐ (Німеччина) - один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра MATTEO GOFFRILLER.
  • - Daniel AUSTRICH (Німеччина) – скрипаль, доцент Кельнської Вищої школи музики, артист всесвітньо відомого квартету "MICHELANGELO".
  • - Аркадій ШИЛКЛОПЕР (Німеччина) – один з найкращих валторністів світу, також у його виконанні ви почуєте неперевершену гру на дивовижному інструменті – альпійському розі.
  • - Брати ДВОРНІЧЕНКО: Сергій, кларнет (США) та Олександр, альт (Україна) ДИРИГЕНТ – Theodore KUCHAR (США)

Кількість квитків ОБМЕЖЕНА!

Основна частина місць в залі надається дітям-сиротам, дітям-інвалідам та дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей БЕЗКОШТОВНО. Невелика кількість квитків надходить до продажу. Купуючи квитки на ці концерти, ви автоматично стаєте благодійниками! Тому що кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені на закупівлю обладнання в дитячу операційну Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала.

Будь-яка дитина з Харкова та Харківської області, в разі необхідності, матиме можливість отримати кваліфіковану хірургічну допомогу з використанням сучасного обладнанням.

Видатні музиканти вам подарують незабутні враження від концерту, а ви, в свою чергу, подаруєте дітям шанс на щасливе дитинство!

ДАВАЙТЕ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ДІТЕЙ РАЗОМ!

Випуск новин про закупівлю обладнання у 2016 році

ПРО ПРОЕКТ:

«КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» - це міжнародний благодійний проект, направлений на підвищення рівня культури на Україні і допомогу дітям з соціально незахищених категорій населення. З цією метою щороку проводяться концерти класичної музики за участі музикантів світового рівня.

РІК ЗАПОЧАТКУВАННЯ ПРОЕКТУ: 2012

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

- Музиканти брати Дворніченко Сергій та Олександр

- Олена Єрьоміна, Голова правління БФ "Забота"

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites