Однією з найяскравіших подій початку нового сезону обіцяє стати концерт народного артиста України Володимира Болдирєва. У його програмі – твори з репертуару Мусліма Магомаєва, які прозвучать у супроводі симфонічного оркестру Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Адже, незважаючи на те, що великого співака, творчість якого склало цілу епоху в історії вітчизняної естради, вже немає з нами – пісні з його репертуару досі користуються величезною популярністю. І кращою даниною поваги Магомаєву в рік його 75-річчя стане концерт одного з кращих виконавців його репертуару в Україні – Володимира Болдирєва.

З книги О. Чепалова «Записки призрака оперы»: «Володимир Болдирєв <...> кілька разів збирав зал на концерти пам'яті Магомаєва. І співав під симфонічний оркестр прекрасно: красивим, оксамитовим тембром, в традиціях великого співака – осмислено і з гідністю, зовні стримано, але разом з тим хвилююче… <...>В Харківський театр опери та балету його запросили ще в 1981 році студентом Інституту мистецтв ім. І. Котляревського. В. Болдирєв швидко зайняв гідне місце серед провідних виконавців харківської трупи, виконуючи найскладніші партії світового оперного репертуару. Романтичний Дон Жуан в однойменній опері Моцарта і Євгеній Онєгін Чайковського, розчарований у житті та коханні – це його ролі. Як і іскрометний Фігаро в «Севільському цирульнику», благородний Жорж Жермон в «Травіаті», улюбленець публіки Ескамільйо в «Кармен», прямодушний і відважний Остап в «Тарасі Бульбі». Окрема сторінка творчості Болдирєва – участь в постановці на харківській сцені опери В. Губаренка «Сват мимоволі» за п'єсою Г. Квітки-Основ'яненка «Шельменко-Деньщик», де він з гумором відтворив на оперній сцені образ шахраюватого героя, ім'я якого стало прозивним.

На одному з вокальних конкурсів імені Глінки В. Болдирєв отримав звання лауреата, був дипломантом престижного міжнародного конкурсу Мін-Он у Японії (1987). Успішно брав участь майже у всіх фестивалях класичної музики «Харківські асамблеї», виступав у виставах оперних фестивалів імені Л. Собінова (Саратов), Ф. Шаляпіна (Казань), фестивалю Моцарта на Корсиці (Франція, 1991), святах оперного мистецтва в Сеговії (Іспанія, 1995) і Флоренції (Італія, 2001).
Соліст харківської опери виступав з гастролями майже у всіх країнах Західної та Східної Європи, а також в США. Він зробив багато фондових записів на Українському радіо і телебаченні та був учасником таких популярних програм, як «Класик-прем'єр», гала-концертів провідних майстрів мистецтв. Концертні програми В. Болдирєва підтверджують і його талант першовідкривача сучасних вокальних творів, що особливо позначається у співпраці з багатьма харківськими композиторами.
За його творчою долею стоїть великий життєвий досвід трудівника і солдата, який дуже знадобився артисту в боротьбі з перешкодами. По суті він – людина, яка «зробила» себе сама. А тепер допомагає в складному процесі професійного зростання молодим співакам, які навчаються в його вокальному класі».
У концерті прозвучать перлини репертуару співака, серед яких як його власні твори («Приснившаяся песенка», «Элегия», «Синяя вечность», «Земля – Родина любви»), так і твори його відомих сучасників Г. Свиридова («Маританна»), А. Бабаджаняна («Солнцем опьянен», «Не спеши», «Позови меня», «Сердце на снегу», «Ноктюрн», «Пока я помню – я живу» и др.), А. Пахмутової («Надежда», «Мелодия», «Нам не жить друг без друга») та інших.