Головні рок-романтики країни відкриють новий концертний сезон у Харкові великим сольним концертом!

СКАЙ можна справедливо назвати однією з найпопулярніших груп в українському шоу-бізнесі. Пісні СКАЙ - це цілі історії про стосунки людей, про почуття й про все, що оточує нас у житті!

Першим музичним вибухом, що привернув до гурту увагу "широкого загалу", став трек "Тебе це може вбити" - справжній хіт, що одразу здобув ротації на 25 радіостанціях України. На цю ж пісню було відзнято кліп, який вже довгий час активно мандрує телепростором.

У вереснi минулого року вийшов п'ятий студійний альбом «Нове життя», а гурт офіційно змінив назву з «С. К. А. Й.» на «СКАЙ», видаливши зі старої назви крапки. «Ми починаємо все з чистого листа в прямому і переносному значенні... » - сказав про це лiдер групи Олег Собчук.

Також у минулому роцi СКАЙ вiдсвяткував своє 15-річчя міжнародним ювілейним туром. Зокрема хлопцi відіграли концерти у Лондоні, Дубліні та Парижі. Восени гурт у рамках туру відвідав 10 міст США та Канади з концертною програмою «СКАЙ — Нове життя 15». Першими почути пісні з альбому «Нове життя» мали змогу в Торонто. Згодом були виступи в Чикаго та Вашингтоні, де артисти відіграли благодійний виступ. Виручені кошти було віддано на допомогу бійцю АТО — Анатолію Горбенку. Білети на концерт у Нью-Йорку були розкуплені повністю. Наступним благодійним заходом став виступ у Детройті, де гурт збирав гроші для допомоги Олександру Дарморосу, який втратив зір і ногу, захищаючи Україну.

СКАЙ був одним з претендентів на те, щоб представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення, який пройшов в Києві в травні цого року.

28 вересня на вас чекає презентація нових пісень і всі кращі хіти групи!

Внимание: Face & Dress control!