Разом Урбан Парк

10 вересня 2017 року в парку Машинобудівників (раніше - парк Артема) відбудеться фестиваль «Разом Урбан Парк». Цей фестиваль стане місцем для об’єднання користувачів парку, представників вуличних культур (субкультур), урбаністичних та соціальних ініціатив, а також всіх харків’ян для того, щоб разом розпочати змінювати парк.

Фестиваль проходитиме протягом всього дня та включатиме майстер-класи та змагання вуличних культур (паркур, брейкданс, воркаут, райдер), виступи харківських музикантів, музичну майстерню, дитячі майданчики з розвивальними та навчальними іграми, ярмарок громадських ініціатив, науково-популярні лекції, зону убраністичних та архітектурних експериментів. Користувачі парку матимуть можливість разом створити бачення щодо майбутнього парку Машинобудівників завдяки участі у воркшопі по плануванню просторового розвитку території.

Організаторами фестивалю є три геть різні громадські організації Харкова, які об’єдналися, щоб спільними зусиллями вплинути на якісні зміни у міському просторі, переосмислити парковий простір, зважаючи на потреби сьогодення, а також створити в Харкові прецедент залучення мешканців/користувачів на всіх етапах проектування території.

Докладна програма фестивалю згодом.

Вхід на фестиваль – вільний, участь у всіх активностях – безкоштовна.

Для довідки. Організаторами фестивалю є:
• ГО День музики у рамках проекту «Ревіталізація паркових просторів: крок перший», що реалізується за підтримки Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради;
• громадська організація «Центр Street Culture» у рамках програми розвитку вуличних культур Харкова під патронатом міського голови Геннадія Кернеса і за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту;
• громадська організація «Міські реформи» у рамках проекту «Разом парк. Ревіталізація парку разом з громадою: перший етап» за підтримки програми «Kyiv Dialogue / Kiewer Gespräche / Київський Діалог», що фінансується Міністерством закордонних справ ФРН.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites