SHANA - ШANA - музична субстанція, що постійно знаходиться в пошуку нових змістів, розкриваючи їх завдяки різноманітним комбінаціям музичних стилів та аудіо-візуальних форм. Кожний виступ гурту – несподіваний та непередбачуваний експеримент. Як для глядача, так і для самих учасників.
Всього за півтора року концертної діяльності, ШANA дала життя трьом абсолютно різним програмам, виступаючи на кардинально різних майданчиках. Від стадіону до відкритого шатру на схилі гори, від національного театру до затишних акустичних клубів. Музичний стиль групи стрімко змінює свій напрямок, вишукуючи вектор, найближчий до душевних проявів самих творців.
Так і в цей раз, ШANA приготувала для публіки та самих себе дещо дійсне неочікуване, незнане.
І, зважаючи на те, що в складі учасників гурту сталися серйозні зміни, можна з впевненістю завірити, що на нас чекає свіжа хвиля абсолютно нової музики. Тим більше, що 22 серпня в ART AREA ДК гурт вперше зіграє свою нову україномовну програму, що стане основою другого альбому, який ШANA планує випустити вже наприкінці цього року. До цього ж, стало відомо, що гурт представить публіці нового музиканта – бас гітариста Івана Кондратова. Також в цей день на сцену вийдуть ударник Олександр Дробушевський, саксофоніст Сергій Савенко, голос та лідер гурту Катаріна Леонова, електронщик Андрій Горн, Олександр Гордєєв зіграє на гармоніці, а незрівняна Мохсіра Бону наповнить простір магією сакрального танцю.
Щоб впустити в себе мікс шаманського співу, казкового саксофону, невгамовних ритмів та басу, що проникає в самісіньке серце, достатньо опинитися 22 серпня о 20:00 в ART AREA ДК і відчути все власною душею. Адже ШANA – музику, яку треба бачити!

Телефон для замовлення квитків: 099 016 98 55
Купити он-лайн: https://kharkov.internet-bilet.ua/Shana