Время отрастить рог

Битва Стартапів «Час відростити ріг» відбудеться 13 липня у Харькові.

13 липня у Харькові відбудеться Битва IT- та фінтех-стартапів, переможець якої стане одним із 10 фіналістів інвестиційного змагання, а в серпні поточного року змагатиметься за головний приз Битви стартапів «Час відростити ріг» – $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas. Організаторами заходу стали Інвестиційна платформа Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas.

«Битва Стартапів» – це чудова можливість для кожного підприємця отримати інвестування для розвитку свого стартапу. Захід об’єднує експертів, інвесторів і підприємців у галузі венчурного інвестування. «Битва стартапів» дозволить кожному учаснику не тільки поборотися за головний приз, а й отримати цінні поради від експертів.

Битва Стартапів «Час відростити ріг» відбудеться в два етапи:

З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок:
Формат першої частини заходу – короткі виступи досвідчених гравців локального інвестринку, під час яких вони розкажуть про останні події та новини у світі інвестицій, дадуть відповіді на питання молодих колег та цінні рекомендації, поділяться рецептом досягнення успіху в розвитку стартапів.

З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок «Презентації стартапів»:
Другий етап заходу – виступи підприємців. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин, три з яких безпосередньо на виступ, і ще три – на питання і поради експертів.
Переможцем баттлу стане тільки ОДНА команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради і вийде до фіналу серії битв «Час відростити ріг».

Для тих, хто не зможе відвідати Битву стартапів особисто, буде організована онлайн-трансляція.

Зареєструйте стартап і отримайте унікальну можливість презентувати свою бізнес-ідею 6 липня у Харькові. Переможцем змагання стане лише одна команда!

Коли: 13 липня з 17:00 до 21:00.

Вартість: безкоштовно.

Реєстрація: battle.startup.network/events/304048.

Захід на Facebook: facebook.com/events/121968708364695.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites