Философия дружбы

Лекція:
Дружба — це те, що сучасний світ наполегливо жене за свої межі, але без чого не може існувати.
 
Чи знаємо ми насправді, що таке дружба? Чи однаково люди розуміють це слово, чи кожний вкладає в нього особливий смисл? Що значать для нас наші друзі? Чи вміємо ми дружити і чи можливо зберегти друзів на все життя? Яку цінність має дружба в сучасному суспільстві? Ці та інші питання, присвячені дружбі, ми розглянемо з філософської точки зору.
 
Взявши за основу вчення античних філософів, спробуємо застосувати їх до сучасності і поговоримо про різні форми дружби, такі як корисна дружба, дружба задля задоволення і блага дружба. Саме благій дружбі надавалося особливе значення. І це не дивно, адже за Аристотелем блага дружба робить наше життя краще, допомагає реалізувати себе і досягти щастя.
 
Лекцію читає Олег Місяк – філософ, викладач філософської школи «Новий Акрополь» у Києві.
Реєстраціяза посиланням:https://goo.gl/4vUPZJ
 
Практикум:
 
Античні філософи вважали дружбу необхідною умовою щасливого життя. Чому ж ми зараз так мало уваги приділяємо цьому феномену?
 
Що таке дружба? Кого можна назвати другом? Без чого не можлива дружба? Як і заради чого ми дружимо? Ми шукаємо задоволення, користі чи блага?
 
На занятті ми будемо розмірковувати і вести діалог про те, чому дружба може зробити нас щасливішими. А також намагатися разом зрозуміти слова Аристотеля: «Друг усім — нічий друг» і «Дружба — це одна душа, що живе у двох тілах».
 
Познайомимось з поглядами античних філософів від Піфагора до Цицерона і разом з ними спробуємо відповісти на питання про те, що таке дружба, що можуть означати для нас друзі, як стати хорошим другом?
 
Заняття проводить Олег Місяк — філософ, викладач філософської школи «Новий Акрополь» у Києві.
 
Внесок учасника на практикум: 40 грн.
Реєстраціяза посиланням:https://goo.gl/4vUPZJ
 
 
Внесок учасника на дві події разом складатиме 60 грн.
Варіант відвідування подій можна вказати при реєстрації.
 

Контактный телефон: + 38-073-009-04-63, + 38-095-008-55-09.

Адреса: м. Харків, вул. Римарська, 19, оф. 31 (3 під'їзд, 2 поверх).

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites