Шелковый ветер: японское кимоно ХХ в.

З 7 червня по 5 липня 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва глядачам буде представлено проект «Шовковий вітер: японське кімоно ХХ ст.».

Цей проект є авторським доробком харківського японознавця професора Світлани Рибалко. У єдиному виставковому просторі вона поєднала справжні японські артефакти, які уособлюють мистецтво вбрання Країни Сонця, що Сходить, з експедиційними та архівними матеріалами. Проект, за задумом автора, є діалогічним, інтерактивним, з «відкритим» фіналом.

Відвідувачі матимуть можливість на власні очі побачити дівочі фурісоде, які не дарма японці називають «квіткою серед усіх кімоно», яскраве вбрання для свята дітей Шітчігосан, елегантні сукні для дорослих жінок зі смаком, аксесуари. Другий план виставки утворюється кількома об'єктами харківських живописців, дизайнерів, поетів, культурологів. Під час відкриття проекту будуть продемонстровані експедиційні фотоматеріали та відбудеться майстер-клас з одягання кімоно (школа Ямато). У процесі роботи виставки заплановані лекції з історії японського вбрання.

Час роботи: з 10.00 до 17.30,  вихідний – неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725 12 46 (47).

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites