Mark Tokar Trio

«Марк Токар тріо» виступить у рамках всеукраїнського туру «Медитація за шкалою Ріхтера» - це авангардний музичний експеримент на стику сучасної кіно-музики і free jazz!

У складі:
Марк Токар – контрабас;
Михайло Балог – саксофон;
Олексій Артемов – барабани.

Марк Токар – український джазовий контрабасист. Народився у Львові, живе в Києві. Був арт-директором міжнародного фестивалю Jazz Bez, підтримує різноманітні джазові ініціативи у Львові. Бере активну участь у багатьох проектах в США, Польщі, Франції, Італії, Німеччини. Марк Токар – перший український музикант, який грав на престижному фестивалі Chicago Jazz Festival. Грав разом з такими музикантами, як Ken Vandermark, Bobby Few, Perry Robinson, Steve Swell, Michael Zerang, Tim Daisy, Dave Rempis, Аркадій Шилклопер та ін. Також працює в проектах “Karbido з Юрієм Андруховичем” і з Мар’яною Садовської в музично поетичної програмою «4 жіночих голоси + 4 контрабаса»,

Михайло Балог – дуже цікавий саксофоніст. Отримав класичну освіту, але завжди прагнув до імпровізації. Має власну групу «Michael Balog Project».

Олексій Артемов – барабанщик, перкусіоніст, композитор і продюсер. Останні роки працює в Нью-Йорку, в складі дуету BARK, а також продюсує різні театральні та музичні проекти.

– Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — каже Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які , в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій».

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites