«Марк Токар тріо» виступить у рамках всеукраїнського туру «Медитація за шкалою Ріхтера» - це авангардний музичний експеримент на стику сучасної кіно-музики і free jazz!

У складі:
Марк Токар – контрабас;
Михайло Балог – саксофон;
Олексій Артемов – барабани.

Марк Токар – український джазовий контрабасист. Народився у Львові, живе в Києві. Був арт-директором міжнародного фестивалю Jazz Bez, підтримує різноманітні джазові ініціативи у Львові. Бере активну участь у багатьох проектах в США, Польщі, Франції, Італії, Німеччини. Марк Токар – перший український музикант, який грав на престижному фестивалі Chicago Jazz Festival. Грав разом з такими музикантами, як Ken Vandermark, Bobby Few, Perry Robinson, Steve Swell, Michael Zerang, Tim Daisy, Dave Rempis, Аркадій Шилклопер та ін. Також працює в проектах “Karbido з Юрієм Андруховичем” і з Мар’яною Садовської в музично поетичної програмою «4 жіночих голоси + 4 контрабаса»,

Михайло Балог – дуже цікавий саксофоніст. Отримав класичну освіту, але завжди прагнув до імпровізації. Має власну групу «Michael Balog Project».

Олексій Артемов – барабанщик, перкусіоніст, композитор і продюсер. Останні роки працює в Нью-Йорку, в складі дуету BARK, а також продюсує різні театральні та музичні проекти.

– Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — каже Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які , в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій».