Кроковеє коло

26 березня 2017 року конкурсом традиційних художніх ремесел відкривається нова сторінка щорічного Фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді. Фестивальні заходи, організатором яких виступають Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва та Спілка етнологів та фольклористів міста Харкова зберуть юних майстрів, виконавців, дитячі та студентські фольклорні гурти з міста Харкова та Харківської області.

«Кроковеє коло» – унікальний для регіону і широко знаний за його межами щорічний проект, націлений на вивчення, збереження та відновлення в дитячому, молодіжному середовищі пісенно-обрядових традицій і народних художніх ремесел Слобожанщини, а також активізацію науково-дослідницької роботи в цих напрямках. З 2000 року у фестивальних заходах взяли участь понад 7 тисяч школярів і студентів віком від 7 до 25 років. Програма фестивалю традиційно включає змагання юних майстрів в 11 видах традиційних художніх ремесел (26 березня, ХДАДіМ), конкурси фольклорно-етнографічних дійств, автентичного сольного та гуртового співу (2 квітня, ООМЦКМ), дитячу науково-практичну конференцію і виставку майстрів-учасників (5 квітня, ООМЦКМ), а також заключний гала-концерт та майстер-класи переможців (14 травня, ЦПКіР ім. Горького).

Для участі у заходах фестивалю запрошуються учасники народознавчих, фольклорних, дослідницько-виконавських, вокальних гуртів, гуртків народних художніх ремесел клубних закладів, загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання, будинків дитячої та юнацької творчості Харківської області та м. Харкова, аматорських об'єднань вищих навчальних закладів.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites