Если боги падут, безопасно не будет

На сцені театру «Вінора» відбудеться прем'єра вистави «Як боги впадуть, то безпечно не буде»

в рамках театральної програми Британської Ради Taking the Stage. 

Taking the Stage – це річна театральна програма Британської Ради, яка дає можливість молодим режисерам поставити найкращі сучасні британські п’єси на сценах українських театрів.

У цьому році у конкурсі взяли участь більш ніж 40 режисерів та театрів. Було обрано 10 фіналістів, які представили свої роботи в Києві у вересні минулого року. Члени журі - представники чотирьох британських театрів, а також провідні театральні діячі України - обрали 4 переможців, яким випала честь поставити сучасні британські п'єси.

Вистава Кіри Малініної «Як боги впадуть, то безпечно не буде» за п'єсою Сельми Дімітрієвич - ця історія складних відносин дорослої доньки і матері. Їх життя схоже на ходіння по колу: нескінченні розмови про погоду, чаї, батька, бойфренда, тітки і знову про погоду. Все вже знайоме, все вже було, але зовнішня стабільність приховує за собою бурю почуттів, що час від часу прориваються. Обидві вони шукають вихід з цього кола, шукають можливість побачити один одного без звичних масок і ритуалів, живими і вразливими. Це розмова довжиною в життя, сконцентрована в одній годині.

Адреса: вул. Скрипника, 7.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites