запрошуємо 19 березня о 19:00 на концерт львівських інтелектуальних розбишак - ГИЧ Оркестру - у ДК ART AREA!

10 березня 2017 року вийшов у світи новий альбом ГИЧ Оркестру – «Під маркою Івана Яковича». У ньому хлопці зібрали у одну книжечку пісні на переклади Івана Франка з найрізноманітніших мов і культур. Тут ви почуєте «Заповіт» Шевченка німецькою, а давньоісландські саги – українською...

ГИЧі вже добре знані у Львові - своєю відкритістю до експериментів, добрим гумором та великою спільнотою прихильників, а у Харкові встигли побувати минулого року у рамках Галіція.Культу.

ГИЧ - це така собі філософія радості та щастя. До останнього їх альбому художник Сергій Савченко створив відеоарт, та й загалом, кожен виступ ГИЧів - як окремий перфоманс.
У додатку - більше про новий альбом, про самих ГИЧів та їхнє турне на підтримку нового диску. До речі, небанальну обкладинку книжечки «Під маркою Івана Яковича» створили художниці Надія Антонець і Наталія Ком'яхова.
Трохи відео: Любіть Україну, Ach Schon Sinkt Die Sonne, Пісня про Асберна
Тож запрошуємо сердечно!
ГИЧ з вами, ГИЧ з нами, і до зустрічі у Харкові!

«Під маркою Івана Яковича»: новий альбом ГИЧ Оркестру

«... майже кожний нарід, котрий підніс свого духа до правдивої, чистої поезії, має твори поетичні неоціненої вартості... Тії твори молодецького, гарячого серця народа служили і служать за образці для пізніших поетів, проймаючи подивом любителя древності, котрий узрить в них сильний і незопсутий дух старини... То живії джерела поезії, котрі текуть на всі пізнії роди. В таких піснях нарід звичайно зложив все, що йому миле і немиле, свою славу і силу, свої ідеї і погляди, зложив образ свого життя. Хвалиться ними кожний нарід, яко найдорожчим скарбом своїм, котрого йому нічо видерти не може»
Іван Франко – про народну поезію

10 березня 2017 року вийшов у світи новий альбом ГИЧ Оркестру – «Під маркою Івана Яковича». У ньому хлопці зібрали у одну книжечку пісні незвичні, більше схожі на старовинні коштовності або зброю, – розлогі, майстерно інкрустовані, призначені не лише для прямого використання, але і для замилування ока...

«Під маркою Івана Яковича» – це альбом на переклади Івана Франка з найрізноманітніших мов і культур. Тут ви почуєте «Заповіт» німецькою, а давньоісландські саги – українською. Калейдоскопічний за своїм наповненням, цей альбом, тим не менше, дуже цілісний ідейно і стилістично – не менше, ніж попередній «Цілий» ГИЧівський диск.

«Цей альбом — наскрізна мандрівка культурами, – коментує Ольга Муха, керівниця офісу «Львів — місто літератури ЮНЕСКО», які підтримали випуск альбому, – Тут знайдете давньоісландський («Пісня про Асберна»), орієнтальний («Дівчина воячка»), шотландський («Помста одуреної») колорити, андалузькі мотиви («Три замки»), алюзії до «Тріо Мареничів», хоча й втілені німецькою мовою («Ach, schon sinkt die Sonne»). Франко працював над перекладами у 1914 році (перекладав здебільшого у Криворівні на Гуцульщині). «Гичі» ж почали готувати альбом у 2014 — рівно 100 років по тому. Виходить альбом у знаменний Рік — 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Яковича».

ГИЧ Оркестр зі Львова делікатно грає екстравагантну музику вже від 2011 року. Інтелектуальні розбишаки, вони своїм ГИЧ 'n' bass'ом, ритм 'n' ГИЧ'ем і ГИЧ 'n' blues'ом поширюють щастя і такий-собі замріяний оптимізм.

ГИЧ Оркестр – це:
Мар'ян Пирожок — вокал, гітара, гармоніка усна
Павло Мигаль — гітара
Володимир Романів Флойд — бас гітара
Павло Проців — скрипка
Остап Костюк — труба, духові
Всеволод Садовий — барабани
Маркіян Турканик — скрипка
Олекcандр Марусяк — тромбон