«86: Післямова» – серія показів найкращих фільмів третього міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86: Коло поколінь».

В рамках фестиваля будут представлены следующие фильмы:

23 марта в 18-30
-1- «Чорнобильські бабусі» від американських режисерок Голлі Морріс та Енн Боґарт. Це життєствердна документальна історія про сучасних мешканок Зони відчуження, що отримала гран-прі Лос-анджелеського кінофестивалю.
СИНОПСИС: Близько 100 жінок ні за що не полишать свої рідні домівки в радіоактивній чорнобильській зоні відчуження. У той час, як більшість їхніх сусідів уже давно виїхали, а чоловіки померли, ця вперта жіноча компанія все ще тримається, – ба більше – горя не знає, – живучи на отруйній землі. Чому вони не полишають села, які українська держава та науковці-радіологи визнали непридатними для життя? Як їм самотужки вдається зводити кінці з кінцями на цій покинутій території, яку охороняють військові та населяють дикі тварини? Як на них вплинула радіація за останні 29 років?
трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=hSibjMnmMy0

24 марта в 18-30
—2- «Від станції до станції» музична стрічка-переможець кінофестивалю Санденс.
ФЕСТИВАЛІ Й НАГОРОДИ
Sundance Film Festival (2015)
СИНОПСИС: Високошвидкісна подорож світом сучасної творчості. Це революційна картина, яку складають 62 однохвилинні фільми – захопливий та еклектичний мікс із мистців, письменників, місць та поглядів. Влітку 2013 року поїзд у вигляді рухомої світлової скульптури, розроблений художником Даґом Айткеном, здійснив 24-денну подорож із Нью-Йорка до Сан-Франциско. Зробивши десять зупинок на своєму шляху, поїзд спровокував низку гепенінґів за участі гурту творчих учасників, щораз унікальних для для кожної зупинки. Серед учасників фільму – Бек, Терстон Мур, Патті Сміт, Cat Power, No Age, Suicide та багато інших мистців.
трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=Z1m5XRpuGm8

25 марта в 18-30
-3- «Я — БЕЛФАСТ»
ФЕСТИВАЛІ Й НАГОРОДИ
Karlovy Vary IFF (2015)
BFI London Film Festival (2015)
СИНОПСИС: Візуально-поетичне відображення Белфаста та його жителів – розповідь сповнена любові та пристрасті людини, що давно покинула це місто, але й досі захоплена ним. Стрічка зачіпає низку тем, від впливу навколишнього ландшафту на архітектуру та соціальну структуру міста, до політичних та особистісних наслідків північноірландського конфлікту.
Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=UAG_p5dd-7E

26 марта в 18-30
-4- «Черемушки»
СИНОПСИС: Ігрова музична комедія за оперетою Дмітрія Шостаковіча «Москва – Черьомушки» на тему одвічного «квартирного питання». Молода архітекторка Ліда Бабурова одержала квартиру в новому районі Москви і з батьком приїхала оглянути нове помешкання. Просто на їхніх очах одна зі стін квартири руйнується. Це керівник будтресту, мешканець новобудови, вирішив збільшити площу своєї квартири, з примхи молодої дружини...
Стрічка стала лідером прокату СРСР у 1963-му році – тоді її переглянуло 28,8 млн. глядачів. У ролях: Ольґа Заботкіна, Владімір Васільєв, Васілій Мєркур'єв, Євґєній Лєонов.
https://www.youtube.com/watch?v=I9oJP_XWfuo

Стоимость билетов: 60 грн.,
льготный (дети, студенты, пенсионеры...) — 50 грн.,
для коллективных посещений (от 8 человек — 50 грн.)

Каждую среду в кинотеатре "Боммер" - День зрителя, все билеты по 45:00 грн.