Шановнi представники ЗМI, Британська Рада в Україні продовжує покази постанов зимово-весняного сезону фестивалю «Британський театр у кіно». Цього разу українському глядачевi пропонується фiльм-виставка "Вінсент Ван Гог - Новий погляд".

1 березня, 19:30
Вінсент Ван Гог - Новий погляд / Vincent van Gogh - A New Way of Seeing
Великобританії, 2014,
1 година 32 хвилини
Режисер: Філ Грабскі
Жанр: Фільм-виставка
Мова: англiйська
Переклад: українськi субтитри

Музей Ван Гога в Амстердамі відкриває свої двері і коридори для безпрецедентного доступу до всіх діамантів своєї колекції.
Підготовлений у співпраці з кураторами музею до 125-річчя від дня смерті одного з найвпливовіших митців, цей фільм заново представить публіці багату колекцію робіт визнаного генія, запропонує інтерпретації провідних мистецтвознавців світу, а також розповість про новітні дослідження творчості великого живописця, проведених співробітниками Музею Ван Гога.
Хоча творчість нідерландського художника добре вивчена, і будь-який шанувальник імпресіоністів знає трагічну історію Ван Гога, авторам фільму вдається розкрити невідомі раніше деталі створення знаменитих полотен, зануривши глядача в вируюче життя живописців другої половини дев'ятнадцятого століття - того часу, коли зароджувалися художні течії, що дали початок новому етапу розвитку живопису в двадцятому столітті.

Покази найкращих британських спектаклів відбуваються у Харкові у кінотеатрi "MULTIPLEX", вул. Героїв Працi, 9, ТРЦ «DAFI».
https://multiplex.ua/movie/414
Цiна квиткiв: 175, 225 грн.

Партнери показу у Харковi: Academy of Visual Arts и CinCity (cincity.com.ua).

Повний перелiк показiв зимового сезону ви знайдете у додатку до цього листа.

Будемо вдячнi вам за розповсюдження iнформації про данну подiю.