Jah Pre /Reggae/
26 марта, пятница / 20:00

Презентация сингла от группы Jah Pre.

Гурт «Jah Pre» играет позитивную музыку в стиле рэгги-диско-фанк. Своим выступлением дарит слушателям массу положительных эмоций.Гурт був заснований 30 вересня 2004 року. Склад команди з моменту створення неодноразово змінювався - пішли флейта, труба, тромбон, залишилися п'ять чоловік:

- вокаліст і автор текстів Дмитро Мощенко,
- електрогітарист Сергій Трофіменко,
- бас-гітарист Павло Кас'янов,
- барабанщик Володимир Демченко,
- саксофоніст Євген Абін.

Учасники гурту самі займаються створенням сценічних образів і навіть розфарбовують футболки для шанувальників: соліст «Jah Пре» Дмитро Мощенко – відомий харківський художник. Інші музиканти теж не сидять склавши руки - хтось займається бізнесом, хтось доучується в консерваторії. А коли вони збираються разом, народжується неймовірно тепла і добра музика.

Відомий реггі-фанковий гурт «Джа Пре» вже більш ніж чотири роки грає літню сонячну музику в стилі реггі-фанк, і не лише (є елементи репу і тріп-хопа, а так само джазові відтінки), дарує українським слухачам музику, насичену яскравими відтінками сонячної Ямайки, прославляє у своїх піснях Джа, справжнє мистецтво та щирі почуття. Вони намагаються донести до українців своє сприйняття світу, у котрому переважають відчуття радості й любові. Харківський гурт «Jah Пре» продовжує справу Боба Марлі. І якщо пісні Боба були написані на англійському, то харків'яни вигадують тексти українською мовою, що надає їм певну м'якість і мелодійність, оскільки сама мова є такою через своє походження. Деякі «шматки» текстів побудовані на фішках і зворотах фразеологізмів, завдяки чому люди думають, що це французька мова. Процес написання пісень має природний характер, а не надуманий - мається на увазі присутність в них душі. Саме цей момент колектив і намагається передати слухачеві.

Назва «Jah Пре» прийшла з пісні під такою ж назвою, що означає практично «Бог пре». Можна додумувати що завгодно, але раз вже пре, то пре, аби на здоров'я...

За весь час існування вони грали безліч разів для самої різноманітної публіки. То було на фестивалях «Чотири стихії», «Білі ночі Тарханкута», «Non stop media», «ВИМ'я КУЛЬТУРИ», «Без кордонів», «Мазепа-фест», «ХМІЛЬ», «Нёбо» та багато інших...

Слухайте нашу музику із задоволенням і радійте!Стоимость билетов - 50 грн.

Билеты продаются без указания номера места!