Як завжди, фестиваль обіцяє бути ☝ неймовірно цікавим та ✌захоплюючим! Відчуйте атмосферу Парижу в нашому кінотеатрі

В рамках кінофестивалю “Французька весна” на глядачів чекають допрем’єрні покази, ретро покази та ніч короткого метра!

ДОПРЕМ’ЄРНІ ПОКАЗИ:

14 квітня 18:40

НОВИНИ З ПЛАНЕТИ МАРС

Франція, 2016 / 101 хв. Комедія

Режисер: Домінік Молль. У ролях: Франсуа Дамьенс, Верле Батенс, Мішель Омон, Олівія Коте

Все змішалося в домі Філіпа Марса. Він завжди вважав себе розсудливою, врівноваженою людиною, турботливим чоловіком, батьком, братом, порядним співробітником. Однак щось дивне стало відбуватися з його рідними і близькими: дружина перетворилася на злобну відьму, син збожеволів на вегетаріанстві, дочка марить про суперкар’єру, сестра продає за мільйони картини, на яких зображені голі батьки, і до всіх бід на роботі з’явився новий божевільний співробітник. Що залишається робити в такій ситуації нормальній людині? Можливо, зійти з орбіти?

15 квітня 18:40

ЗРАЗКОВІ СІМ’Ї

Франція, 2015 / 113 хв. Драматична комедія

Режисер: Жан-Поль Раппно. У ролях: Матьє Амальрік, Марина Вакт, Жиль Леллуш

Жером Варен, який живе в Шанхаї, в Парижі проїздом. Він дізнається, що особняк, в якому він виріс, став центром конфлікту серед родичів. Жером вирішує негайно їхати туди, щоб вирішити конфлікт. Ця поїздка повністю змінить його життя …

16 квітня 18:40

АСФАЛЬТ

Франція, 2015 / 109 хв. Драматична комедія

Режисер: Самюель Беншетрі. У ролях: Ізабель Юппер, Гюстав Керверн, Валерія Бруні-Тедескі

Будинок в мікрорайоні. Зламаний ліфт. Три зустрічі. Шість персонажів. Штернковтіз нарешті залишить своє крісло і піде назустріч любові з нічною медсестрою? Чи зможе занедбаний підліток Шарлі отримати роль Жанни Мейер, відомої актриси 80-х? І що буде з впавшим з неба астронавтом Джоном МакКензі, якого прихистила Мадам Хаміда?

17 квітня 18:40

21 НІЧ З ПАТТІ

Франція, 2015 / 115 хв. Комедія

Режисер: Арно і Жан-Марі Ларьє. У ролях: Ізабель Карре, Карін Вьяр, Андре Дюссолье, Серхі Лопес

Розпал літа. Парижанка Каролін, 40-річна глава сімейства, приїжджає в невелике селище на півдні Франції. Їй необхідно терміново організувати похорон своєї матері, з якою вона не особливо спілкувалася. На місці вона знайомиться з безтурботною Патті, яка любить розповідати про свої любовні пригоди з місцевими чоловіками. Доки вся долина готується до традиційного обряду, тіло матері Каролін таємничим чином зникає.

Квитки на сайті: http://kinoland.com.ua