Харківська ФРІ започатковує нічні квести в самому центрі Першої столиці. 
26-го вересня, в центрі міста на харків'ян чекають квести, завдяки котрим вони дізнаються багато цікавого про Харків та проведуть час у дружній атмосфері!

ФРІ квести - це чудова можливість дізнатись багато нового про давно знайоме місто в звичних, здавалось би, місцях. Побувати там, де й не думали бути! Зануритись в пригоди на цілу ніч, та запастись враженнями, що надовго залишаться у спогадах.

Сіті-квест - це командно-розважальна гра в реальному світі, під час якої ваша команда буде вирішувати загадки, пересуватися по місту і виконувати різні завдання.
Подробиці дізнавайтесь за посиланням: https://vk.com/event101409132. 

Координатор-Карина Беридзе. [email protected] тел 0934080049. 
Медіа координатор- Мосієнко Ілля, [email protected] тел. 0503015357

Всеукраїнська молодіжна громадська організації "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об'єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.