Шоу-центр «Все звёзды» запрошують на спільний творчий вечір Олега Скрипки та Леся Подерв’янського під назвою «Гуманісти».

Чверть століття тому, коли «ВВ» ще тільки збирались на перші репетиції в лабіринтах київського Академмістечка, магнітофонні записи Леся Подерв’янського вже повним ходом гуляли по руках, слугуючи Олегу Скрипці та його друзям своєрідним духовним орієнтиром. П’єси Леся були знані напам’ять, надихаючи молодих людей на власну контркультурну творчість, цитування їх у приватних розмовах вважалось ознакою богемної елітарності. А ще кільканадцять років потому відбулось особисте знайомство двох знакових персон українського культурного бомонду – Леся Подерв’янського та Олега Скрипки, яке переросло спочатку в міцну дружбу, а надалі і у творчий союз. 26 грудня 2000 року в Київському Республіканському Будинку Актора відбулась історична прем’єра музичної вистави-діалогу «Гуманісти» за участю Скрипки та Подерв’янського.


6 березня 2015 року в 19:00, в ККЗ «Україна» на вас чекатиме ексклюзивна концертна програма «Гуманісти», присвячена п’ятнадцятиріччю першої спільної акції «Гуманістів»,у программі найкращі хіти від авторів, багато гумору та улюбленої музики!