Вітаю, шановні глядачі! Це я, Дмитро Тютюн @dmytro_tyutyun – стендап-комік, тікток-блогер та секс-символ українського стендапу. Автор та виконавець таких шоу на ютубі як: «Воєнна стендап-терапія», «Кепські новини», «Стендап-тікток» та сольник «Українізація». Власник прикольних кєпок та 3 стендап-турів по Україні за минулий рік. Тепер, коли я зарекомендував себе, як професійного коміка, настав час запросити Вас на своє шоу!

Стендап для пар – це спеціальний сольний концерт, присвячений Дню Святого Валентина. Там Ви почуєте найкращі жарти про стосунки і секс, а їх, повірте, у мене достатньо. Також буде імпровізація, у якій можна будет взяти участь та створити шоу разом зі мною. Весело буде всім, тому навіть якщо у Вас немає пари - це не привід пропускати концерт.

Святкова атмосфера, унікальна імпровізація та найкращий матеріал про стосунки - все це чекає тебе вже зовсім скоро! Так що купуй квиток, бери другу половинку та отримай свою порцію неповторних емоцій!

Частина прибутку буде відправлена на ЗСУ. До зустрічі! 

Бронювання: (097) 727-27-26

Замовляйте квитки онлайн: https://kharkov.karabas.com/ua/stendap-dlya-par-u-harkovi-dmitro-tyutyun або на ресепшені ресторану.