Дорогі друзі та поціновувачі якісної української музики! Ми будемо раді бачити вас на яскравому перфоменсі, який приготували для вас єтно-гурт Астарта та Едуард Діля Приступа.

Це не звичайний концерт. Це ціла шоу-программа, що містить в собі запальну етнічну українську музику в несподіваних сучасних обробках, супровід колоритних відеоартів, вкраплення електроніки, бітбоксу, брейк-денсу та багато інших несподіваних сюрпризів.

В перфоменсі приймають участь цікаві самобутні музиканти.

Це:

Едуард Діля Приступа - талановитий композитор, продюсер, музикант-мультиінструменталіст, фронтмен гурту НеДіля, екс-вокаліст гурту ТНМК і просто яскрава творча особистість.

Гурт Астарта - яскравий колектив, який збирає в експедиціях цікавий етнічний матеріал, адаптує його на сучасний модний манер, пропагує і просуває українську культуру. Гурт здивує своєю експресивністю, драйвовістю та новим цікавим складом музикантів.

Гурт Urbanistan - нова, багатообіцяюча харківська команда, яка експериментує у кардинально різних музичних напрямках від блюзу і джазу, до дабстепу і драмендбейсу.

Гурт Artvell - електронний харківський колектив, небагатослівний, але дуже емоційний. Поєднання електронної музики та спеціально підібранного та змонтованого відеоряду, що супроводжує їх виступ, створює дуже сильне враження та яскравий художній ефект.