6 жовтня, субота

Головна сцена

13.00 – 14.00 Дитяча розважальна програма «Одного разу в казці»

14.00 – 15.00 Вокальна студія «Резонанс»

15.00 – 17.00 Офіційне закриття інклюзивної фестивалю

17.00 – 18.30 Дитяче шоу «Чудесний наряд» творчої студії «Pingwin»

19.00 – 20.00 Концертна програма «ONSTAGE»

20.00 – 22.00 Дискотека з PJ-підтримкою

Центральна алея

10.00 – 12.00 Презентація гри в нарди

10.00 – 17.00 Виставка фотографій «Епізоди»

11.00 – 15.00 Турнір з нардів

11.00 – 14.00 Консультація з працевлаштування в рамках інклюзивної фестивалю

12.00 – 20.00 Розпис хною, аквагрим, блиск-тату

Розважальний центр

15.00 – 18.00 Майстер-клас з Ляльці-мотанки

Алея у Розважального центру

11.00 – 20.00 Ярмарок хенд-мейд «Арт-млин»

Дитячий парк

11.30 – 12.30 Майстер-клас «Гратаж»

12.30 – 14.00 Каністерапія в рамках інклюзивної фестивалю

14.00 – 15.30 Відкритий урок з безпеки на дорогах

Автодром

12.00 – 13.00 Інтерактивна поліція

13.00 – 14.30 Виступ дресированих собак

14.30 – 15.30 Уроки малювання в рамках інклюзивної фестивалю

14.30 – 15.30 Анімаційна підтримка інклюзивної фестивалю

Лігво Біллі Кіда

15.00 – 19.00 Лазертаг бої

14.00 – 15.00 Музичний спектакль «Гранд Техас Шоу»

Спортивні майданчики

11.00 – 14.00 Відкриті заняття з петанку

12.00 – 14.00 тренування з пілатесу в рамках інклюзивної фестивалю

Майданчик для роликів

12.00 – 14.00 Веселі старти в рамках інклюзивної фестивалю

Ретро парк

10.00 – 11.00 Уроки жестової мови

11.00 – 12.00 Майстер-клас «Мир в темряві»

14.00 – 16.00 Дискусійний клуб інклюзивної фестивалю

14.00 – 16.00 Ділова гра в рамках інклюзивної фестивалю

14.00 – 14.20 Вокальне виступ

15.00 – 19.00 Танцювальна програма “Танцюють всі!”

17.00 – 19.00 Музичний вечір “Заспіваймо, друзі!”

7 жовтня, неділя

Головна сцена

13.00 – 14.00 Дитяча розважальна програма «Пригоди в Нетландии»

15.00 – 16.00 Лялькова вистава «Кот-воєвода»

17.00 – 18.30 Шоу «Чудесний наряд» творчої студії «Pingwin»

19.00 – 20.00 Майстер-клас з латиноамериканських танців школи Salsa loca

20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека

Розважальний центр

15.00 – 18.00 Майстер-клас з Ляльці-мотанки

Алея у Розважального центру

11.00 – 20.00 Ярмарок хенд-мейд «Арт-млин»

Центральна алея

12.00 – 20.00 Розпис хною, аквагрим, блиск-тату

Дитячий парк

16.00 – 17.00 Дитяча розважальна програма «Червона Шапочка і Сірий Вовк»

Лігво Біллі Кіда

12.00 – 19.00 Лазертаг бої

14.00 – 15.00 Музичний спектакль «Гранд Техас Шоу»

Ретро парк

15.00 – 19.00 Танцювальна програма “Танцюють всі!”

17.00 – 19.00 Музичний вечір “Заспіваймо, друзі!”