В галереї «АВЕК» відкривається унікальна виставка, яка є частиною культурно-освітнього проекту Міжнародного благодійного фонду Олександра Фельдмана, спрямованого на популяризацію історико-культурної спадщини Харкова та почуття любові до рідного міста.
В експозиції буде представлено понад 400 ретельно підібраних оригінальних листівок з краєвидами Харкова кінця XIX – першої половини XX століття із зібрання «Фельдман Фемелі Музеум». Вони дозволяють не просто побачити, як виглядав Харків в останні дореволюційні десятиліття та перші десятиліття радянської епохи, але й зануритися в атмосферу його тодішнього життя. За минулий час багато дореволюційних архітектурних перлин міста безслідно зникли, а існуючі досі старі будівлі, вулиці та площі змінилися настільки, що тепер їх важко впізнати.
Мета виставки – дати можливість широкому колу відвідувачів зазирнути в багате минуле Харкова, порівняти з днем сьогоднішнім та замислитися про майбутнє. Старі поштові листівки якнайкраще відповідають цій меті. Адже вони є не просто раритетними творами фотографічного мистецтва, але й цінними історичними джерелами, що містять різноманітну інформацію про зовнішній вигляд і повсякденне буття Харкова минулих часів. Багато з них збереглися в одиничних екземплярах, а відтак, можуть стати важливими документами при реконструкції пам'яток архітектури.
Виставка працюватиме: 
з 22 серпня до 10 вересня 
за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 70. "Галерея АВЕК"
Вхід безкоштовний, з 9:00 до 21:00. без вихідних.