Спектакль-роздум про те, що нас відрізняє і що робить нас однаковими. Кажуть танець - універсальна мова, зрозуміла без перекладу мешканям усіх континентів. Ви в цьому впевнені? А що, якщо копнути трохи глибше і зробити танцем не складні вигадані рухи, а ті, які ми виконуємо щодня абсолютно неусвідомлено? Що нового ми дізнаємося один про одного?

"Сорочки та черевики" – танцювальний перформанс
Хореографи: Пітер Кайл (США), Антон Овчінніков (Україна), Танцівники: Пітер Кайл, Антон Овчінніков, Ярослав Кайнар, Олена Чучко, Вікторія Лось, Ірина Клименко
Композитор: Тетяна Хорошун
Тривалість: 55 хвилин

Вистава створена за підтримки Фонду Громадянської Дипломатії Посольства США в Україні на честь 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та США.

Shoes & Shirts - українсько-американський танцювальний спектакль, створений в результаті колаборації двох хореографів: Пітера Кайла (США) і Антона Овчіннікова (Україна). Відправною точкою для проекту стала ідея про те, що культура корениться не лише в мові, одязі, кухні або традиціях, але і в тілі. Саме з цієї точки ми почали наші спостереження про те, як саме люди різних культур виконують ті чи інші повсякденні дії. Підготовчий процес роботи над виставою тривав майже рік, впродовж якого хореографи спостерігали за мешканцями своєї країни, роблячи відеозаписи і замальовки, які і стали матеріалом для вистави.

Вистава відбувається в супроводі живої музики.

Подія в рамках Театрально-Дизайнерский фестиваль "Живи"
За підтримки ART AREA ДК