24 квітня 2017 року у приміщені Харківського академічного театру музичної комедії відбудеться Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «Terreidos». Захід проводиться за підтримки КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА», ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму» та Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Цей захід започатковано з метою виявлення, розкриття і розвитку художньо-естетичного потенціалу учасників творчих колективів і сольних виконавців через презентацію мистецьких проектів у галузі театралізованих танцювальних композицій. Основне завдання – сприяння збереженню, збагаченню і популяризації досягнень вітчизняного хореографічного театру; формування та поліпшення культурного ареалу Харківщини за допомогою засобів виразності видовищного театрально-хореографічного дійства.

До участі у конкурсній програмі Фестивалю запрошуються дитячі, молодіжні й дорослі колективи (творчі майстерні, студії, експериментальні лабораторії тощо), сольні виконавці в галузі хореографічної, або театральної художньо-мистецької діяльності, творчість яких співвідноситься з поняттям танцювального театру і розгорнутої сюжетної хореографії (хореографічна вистава).

В якості конкурсних робіт розглядаються оригінальні номери в галузі театрально-хореографічного сценічного жанру (вистави, тематичні сюжетно-ігрові танцювальні композиції, перфоманси), які органічно поєднують елементи театрального і танцювального мистецтв, засобами хореографічної виразності розкривають художній образ, демонструють акторську майстерність, розгорнуту драматургію та передбачають використання відповідної театральної атрибутики (декорацій, реквізиту) та художньо-естетичного ресурсу нових медіа-технологій.

З більш детальними умовами участі у Фестивалі-конкурсі можна ознайомитися в Положенні.

За додатковою інформацією слід звертатися за телефоном (057) 725–12–41.